Identify the chart that accurately displays the information and will help you solve the problem.

How many pounds of walnuts (cost: $5.50 per pound) must be mixed with 11 pounds of cashews (cost: $10.50 per pound) to make a mixture of nuts that costs $8.25 per pound?