JJ joined a fresh food delivery service where he gets a box of fresh fruits and vegetables delivered at home. The service costs $30 to join, and each box costs $10. Let represent the food expense related to this service and let represent the number of boxes he purchased.

i) Give an equation for .

ii) Solve the equation you obtained in i) for .